15.10.2022 - Závod LOS: CAMP ZERO PRAHA - Setkání Reagan Gorbačov - Antares Cup 2022

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedeníZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 984
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 6. zář 2022, 14:48

komentáře k závodu

15.10.2022
Camp Zero

CAMP ZERO PRAHA - Setkání Reagan Gorbačov - Antares Cup 2022

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1583/MiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#2 » stř 7. zář 2022, 07:12

Summit v Reykjavíku bylo setkání na nejvyšší úrovni, jehož se zúčastnili prezident USA Ronald Reagan a generální tajemník ÚV KSSS Michail Sergejevič Gorbačov. Rozhovory obou státníků vycházely z návrhu na odstranění balistických raket středního doletu, který přednesl Ronald Reagan. Michail Gorbačov byl ochoten stáhnout z východní Evropy rakety, avšak kladl si podmínku, aby zároveň Američané ukončili vývoj Strategické obranné iniciativy (SDI).[3] Americká strana to odmítla a naopak požadovala odchod sovětských vojsk z Afghánistánu a liberalizaci režimu. Uzavření dohody proto ztroskotalo, obě strany však vyjádřily ochotu k dalšímu vyjednávání.

Jsi člen osobní ochrany jednoho ze státníků. Tvým úkolem je zamezit atomovým radikálům odstranit představitele obou mocností a tím rozpoutat atomovou válku. 4 situace jsou o to těžší, že nemůžeš zlikvidovat ochranku druhé strany. Takže to určitě nebude BumBum čistý!PetraK
Příspěvky: 1

Příspěvek#3 » sob 24. zář 2022, 19:49

Dobry den,

Mohla bych se nejakym zpusobem prihlasit jako nahradnik? Pres formular to neni mozne... Nebo musim pockat do soboty do 9 hod, ze se nekdo neukaze? Spoleham na to, ze stejne jako na jare se ne vsichni dostavi, ale radeji bych to vedela predem nez v den zavodu.

Dekuju
S pozdravem
KoreckovaMiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#4 » sob 24. zář 2022, 20:51

PetraK píše:Dobry den,

Mohla bych se nejakym zpusobem prihlasit jako nahradnik? Pres formular to neni mozne... Nebo musim pockat do soboty do 9 hod, ze se nekdo neukaze? Spoleham na to, ze stejne jako na jare se ne vsichni dostavi, ale radeji bych to vedela predem nez v den zavodu.

Dekuju
S pozdravem
Koreckova


Petro, náhradníků je vice. Budeme kontrolovat platby za startovné. Budeme to avizovat včas a to je doba pro náhradníky. Sledujte a cihejte a rychle se registrujte.MiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#5 » pon 3. říj 2022, 14:27

Dobrý den,
proběhlo upozornění registrovaných střelců na nezaplacené startovné. Nicméně došlo k tomu, že se bude opět mazat. Proto kdo chtělí se účastnit závodu prosíme, aby zaplatili ihned po registraci startovné.
Děkujeme
Míra
ADJarda.Jezek
Příspěvky: 340

Příspěvek#6 » úte 11. říj 2022, 13:20

Zprostředkuji uvolnění jednoho místa. Prvnímu zájemci, který mi pošle SZ předám telefonní číslo na odstupujícího závodníka, abyste si domluvili podmínky.MiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#7 » stř 12. říj 2022, 15:34

Jarda.Jezek píše:Zprostředkuji uvolnění jednoho místa. Prvnímu zájemci, který mi pošle SZ předám telefonní číslo na odstupujícího závodníka, abyste si domluvili podmínky.

Prosím všechny závodníky, kteří chtějí odstoupit z registrace, aby v prvním kroku nejdříve kontaktovali pořadatele!!! Proto jsou propozice závodu, kde je informace o kontaktování pořadatele.
Jsou tací, co by rádi závodili, kontaktují nás, zda nemáme volné sloty a že si počkají, zda nás někdo nekontaktoval, že odstupuje. My ten kontakt zprostředkujeme a hlavně počítáme se změnou.

Takže "SAKRA" řešte to s pořadateli závodů a ne "zprostředkuji" apod. :twisted: Chce to krapet lidského kulturního jednání.
MíraJarda.Jezek
Příspěvky: 340

Příspěvek#8 » stř 12. říj 2022, 17:55

Tak nevím, co je v rozporu s propozicemi. Cituji :

Při odhlášení ze závodu z jakéhokoli důvodu se startovné vrací max. 7 dnů před konáním závodu (nutné oznámit mailem na pořadatele), je ale možné ho převést na jiného střelce, který se daného závodu zúčastní. Nutné následně nahlásit pořadateli mailem, aby opravil registraci.

Sedm dní už není, závodníci se domluví a následně nahlásí pořadateli emailem.

Přesně podle propozic.Tom75
Příspěvky: 21

Příspěvek#9 » ned 16. říj 2022, 07:21

kluci prima závod, palec nahoru za nápad s neprustrelnymi vestami! Díky za opět skvělou organizaciMiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#10 » ned 16. říj 2022, 16:52

Na základě FairPlay jednání jednoho střelce, který nás ve večerních hodinách upozornil na chybu ve svém hodnocení na situaci č.4, kdy nedosáhl 100% ze situace, jsme zrevidovali kompletně všechny výsledky a scoresheety celého závodu. Bohužel těchto 100% mělo za následek výměnu na pozici 3. a 4. závodníka.
Za stranu Antares Defense se omlouváme závodníkům Reichert Ondřej (původně 3.) a Jelínek Petr (nyní 3.) za tuto chybu. Proto na začátku příštího závodu zopakujeme ceremoniál předávání virtuálních medailí. Ty už snad na příštím závodě budou dodány a bude to naostro.

Ještě jednou se závodníkům omlouváme
Miroslav Starčevič
Antares DefenseMiraStar
Příspěvky: 103

Příspěvek#11 » ned 16. říj 2022, 17:25

7. závod Antares Defense Cup 2022 proběhl, jsou tu pracovní výsledky. Pro analytiky a kalkulátory něco na zpracování, protože teď už budeme započítávat jen 6, těch nejlepších výsledků. Proto pořadí může být na konci úplně jiné a každý závod může rozhodnout o vítězi. Jak jsme již avizovali, vyhlášení proběhne na prvním závodě sezony 2023 v lednu v Camp Zero Praha (http://www.campzero.cz/) spolu s Kerberos Tactical Tábor (https://www.kerberostactical.cz/).

Výsledky najdete na https://antaresdefense.cz/rocnik-2022/

Míra

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů