Výběr brokovnice - pumpa/automat

Quirinus

Příspěvek#106 » ned 31. bře 2019, 17:44

Mám supernovu, takze ano. Ta gelova botka tam je defaultne.

Petzold

Příspěvek#107 » ned 31. bře 2019, 18:40

ViralWinter píše:Zažili jste někdo s Berettou 1301 Competition problém popisovaný v tomhle videu?
https://www.luckygunner.com/lounge/bere ... un-part-2/
Jak tomu předejít?

Tenhle "problém" se řeší podložkou pod tlačítko, nabízí to i Beretta za nějakých 10USD. Zase na druhou stranu nefunguje uvolnění záchytu pro vybití nábojů z trubky.

Borja

Příspěvek#108 » úte 12. lis 2019, 18:21

Předem se omlouvám za oživení tématu.
Sháním názory na samonabíjecí brokovnice Derya. Nějak mě uchvátila turecká Derya MK-12, ale kromě youtube videí jsem neobjevil názor nikoho z ČR. Jediného prodejce u nás jsem našel Beareku a chtějí za ni 21.000,- http://www.beareka.cz/pusky/1132-2-brok ... a-mk12.htm
Děkuji.

Petzold

Příspěvek#109 » úte 12. lis 2019, 22:04

Já ti nevím, jestli má smysl se shánět po brokovnici kterou možná někdo doveze, možná na to doveze zásobníky, možná na to doveze nějaký díl a která možná občas funguje. Navíc za ty prachy. Když přihodíš pár tisíc, máš celkem osvědčenou Saigu nebo v konzervativnější verzi samonabíjecí brokovnice osvědčeného a spolehlivého Mossberga 930.

Ale jestli ses zamiloval do vzhledu, není co řešit, že jo.

milonk

Příspěvek#110 » úte 12. lis 2019, 22:46

Nebo je ve sleve Beretta 1301 Tactical (U vecne druheho). Skoro o tretinu.

Borja

Příspěvek#111 » stř 13. lis 2019, 17:54

Moc díky za reakci. Taky jsem narazil na tu Berettu a za podobné peníze je jasné, že Turek bude horší volba. S Mossbergem i Winchesterem (opakovací) mám taky zkušenosti, jen jsem nad nimi nepřemýšlel.
A vzhled není úplně podstatné kritérium.
Ještě jednou díky za odpovědi.

Zpět na