11.11.2017 - Závod LOS: LOS - Kalašnikov Pohár

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 8. kvě 2017, 14:19

komentáře k závodu

11.11.2017
Olomouc - Černovír/Lazce

LOS - Kalašnikov Pohár

https://los.zbranekvalitne.cz/zavody/762/



crossman
Příspěvky: 46

Příspěvek#2 » úte 7. lis 2017, 09:21

Zdravím všechny střelce co se účastní,

Mám dotaz, jestli by někdo nepřibral spolujezdce ze severu Moravy? Na cestu přispěji samozřejmě a mohu zapůjčit i zbraň - kosa, mech. mířidla, sklopka.

Můžu dojet na místo setkání podle domluvy - Ostrava, Opava a tak podobně...

Díky, pls pisněte, pokud má někdo možnost a jede. :-)

Martin



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#3 » čtv 9. lis 2017, 22:01

Prosím, je očekávané skončení závodu v cca 17 hod. reálné, nebo to je vč. vyhodnocení? Slunce zapadá o půl 5...
Díky.



alesproch
Příspěvky: 41

Příspěvek#4 » pát 10. lis 2017, 20:38

vč vyhodnocení



Radek07
Příspěvky: 26

Příspěvek#5 » sob 11. lis 2017, 17:57

Závod s dobrým potenciálem. Škoda, že to zkazila špatná organizace squodů. Závodníci se dobrovolně rozdělili do skupin a potom "putovali" mezi čtyřmi situacemi jak se jim zachtělo. Využít se také mohlo délky střelnice a střílet na větší vzdálenosti. Snad to bude příště lepší ;) .



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#6 » sob 11. lis 2017, 19:18

Situace pěkné, díky za závod.

(Žel musím souhlasit s kolegou výše, že organizace vázla. Závodníci se míchali po dostřílení různě mezi squady - nebyla nastavena předem žádnou posloupnost, zkrátka kdo kam dal dřív scoresheet. Druhá věc jsou výsledky, které nebyly minimálně do půl 6, přestože střelba závodníků skončila hodinu předtím...Do desítky závodníku čekalo v zázemí na výsledky nebo nějaké oficiální ukončení, ale nevím, zda se dočkali, já už to nevydržel. Příště postačí, když se rozdělí stejněmoměrně squaty a ty budou rotovat dle předem určeného systému.)

Uživatelský avatar
joerg.s
Příspěvky: 71
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 12. lis 2017, 19:26

Zdravím všechny.

Velký dík střelnici a Alešovi za organizaci a postavení hezkého závodu, který prověřil střeleckou všestrannost účastníků. Já jsem jako rozhodčí jen "přijel k hotovému". Další poděkování patří všem ukázněným střelcům :-)

Také jsme se ptali proč není využito více prostoru a nestřílí se i na delší vzdálenost, ale prý to bylo z technických důvodů. Takže příště už se prý zase můžete těšit i na větší challenge co se vzdálenosti střelby týče ;-)

Co se organizace střelby týče, tady si sypu popel na hlavu, že jsem do toho trochu nevkročil hned zkraje. Pošlu tedy Alešovi pár bodů jak na to příště, a pokud budu na místě, sám se toho organizačně zhostím. S tím ale souvisí i ukázněnost střelců. Kolik z vás drželo squad pohromadě a kolik se rozprchlo všude možně? Ano, systém rotování se rozpadl, ale nedával bych to za vinu jen organizaci ;-) Ale jak už jsem řekl, příště se na to víc dohlédne a bude se po tom více šlapat :-)

Skončilo se později, než se čekalo (já střílel 3 situace jako úplně poslední už za tmy (aspoň jsem si osvěžil používání světla ;-) ) ), ale s tím souvidí i lepení a stavění popperů. Dvě situace byly bohaté na terče a proto jsme vás na začátku žádali, aby každý, kdo dostřílí, pomohl s přípravou situace pro dva střelce po sobě. První hodinku dvě to fungovalo, ale poté na to spousta střelců začala kašlat, čímž se samozřejmě čas mezi střelbou natahoval. Platí klasické pravidlo - čím déle se lepí, tím později se dostřílí.

Věřím, že příště se zase setkáme v hojném počtu a ty drobné nedostatky na všech stranách budou odstraněny ;-)

Zdenek Jörg Veselý



alesproch
Příspěvky: 41

Příspěvek#8 » ned 12. lis 2017, 19:35

K organizaci už všechno napsal Zdeněk, tak já jen doplním, že nám šlo o to, aby si chlapi pořádně zastříleli, když to na téhle střelnici jde. Omlouvám se za váznutí a za nedopracované výsledky. Jsou hotové a požádal jsem o jejich publikování na webu. Jinak v úterý budou na stránkách Lazecké střelnice. Medaile pro vítěze jsou uloženy na střelnicci.

Luděk

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#9 » ned 12. lis 2017, 20:58

Tož i já si byl zastřílet a zazávodit si s mou "kosou". Opět nezklamala, bez jediné závady. I rukám se občas vedlo :D
Co se týče stagí, tak spokojenost. Zastřílel jsem si, někdy i víc, než bylo třeba :D
Škoda jen, že to ukončení nedopadlo lépe. Ano, část na tom jsme měli my střelci, ale kdo někdy pořádal závody moc dobře ví, že ne vždy vše vyjde, jak by si přál.
A přesto jsem rád, že jsem se tohoto závodu zúčastnil a považuji jej za jinak zdařilý ;)
Tímto bych vám všem pořadatelům chtěl poděkovat za vaši snahu ;)
Já osobně jsem si pěkně zastřílel a rád přijedu zas :D



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#10 » ned 12. lis 2017, 22:24

K počtu ran... byli tací, co na situaci č. 3 vystříleli víc ran, než bylo předpokládáno pro celý závod (neznámý kolega měl, tuším, rekord 65 ran a 5 missů na této jedné situaci). :mrgreen:
Situace opravdu dobré, ty drobnosti v organizaci se vychytají a určitě příště přijedu.



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#11 » pon 13. lis 2017, 08:56

Výsledky online.

Z důvodu dělení dle použitých mířidel jednotlivé divize označují:
Puška samonabíjecí - optická mířidla
Puška opakovací - mechanická mířidla
PDW

Pavel

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#12 » čtv 16. lis 2017, 20:55

děkujeme moc za závod, kde bych našel fotky prosím?



alesproch
Příspěvky: 41

Příspěvek#13 » stř 22. lis 2017, 19:00

fotky z Pocty Kalašnikovovi zde:


alesprochazka@alesprochazka.cz Vám zasílá zásilku
STÁHNOUT ZÁSILKU
vzkaz od odesílatele posílám fotky z Kalšnikova ...
odkaz na zásilku www.uschovna.cz/zasilka/SG75N7RS3MXCSBU5-CKH
kód zásilky SG75N7RS3MXCSBU5-CKH
velikost zásilky 150.1 MB
uloženo do 18.2.2018
soubory v zásilce
17.11.2017 Kalašnikov Olomouc.zip 150.1 MB
Vaše zásilka byla uložena na našem serveru a adresátům jsme poslali e-mail s informacemi o tom, jak si ji mohou vyzvednout. Každý adresát obdrží vlastní odkaz na zásilku. Pokud chcete zásilku předat dalším lidem, pošlete jim výše uvedený odkaz.
posílejte soubory snadno, bezpečně a neomezenou rychlostí
zásilky do 25 GB zdarma a bez registrace
až 50 GB s neomezeným počtem stažení



alesproch
Příspěvky: 41

Příspěvek#14 » stř 22. lis 2017, 19:03


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů