5ti ranný nebo 6ti ranný

Krátké vícehlavňové zbraně
Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#16 » úte 4. čer 2013, 08:05

No ono taky docela záleží na střelivu. Když si doma uděláme silnější 45LC, tak i když není zbraň odlehčená, tak je potom člověk unavenej - není to hrůza, ale prostě sem unavená.
Na obranu to nebude žádná katastrofa.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3757

Příspěvek#17 » úte 4. čer 2013, 09:09

cora píše:noó dobrý.... mám vyhlídnutý S&W 360 PD .357 Mag a to co píšeš o utrhnutý ruce mě děsí...:)

Revolver to bude můj první, možná blbý dotaz - z toho co píšeš dále u M60 jsem nabyl dojmu že lze místo 357Mag používat i 38Sp, lze to i u 360PD?


Ta 360tka nemá ani 35 deka, ve spojení s ani ne 2" laufem, maličkým heftem a plnotučnou .357 to bude rána jako když kopne kůn. Doporučuju si někde zkusit předem protože je to o moc nepříjemější než třeba .44magnum z dospělýho revolveru.

A co se týká záměny střeliva tak se o tom píše třeba tady: viewtopic.php?f=20&t=3216

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#18 » úte 4. čer 2013, 09:31

U nás doma se vždycky razilo čím větší ráže tím lepší, ale tady to asi neplatí. Někde sem četla že 357.Magnum nemá cenu do 2´´ hlavně zkoušet... a v klubu mi nedoporučovali kupovat revolver z odlehčených slitin.

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#19 » úte 4. čer 2013, 09:55

Mod. 60: Dá se u té 60 sundat hledí, případně nahradit za jiné?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1701
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » úte 4. čer 2013, 11:50

Ahoj, SW mod. 60 jsem viděl jak s nastavitelným hledím tak i bez něj (pouze se zafrézovaným žlábkem). Každopádně to stavitelné sundat lze.



garf
Příspěvky: 170

Příspěvek#21 » úte 4. čer 2013, 17:10

Tak starší modely SW M60 jsou v 38Sp,ve 2" a ty/ až na US vyjímku limited edition-dřevěné střenky stavitelné hledí ap.... / jsou pak vždy s frezovaným hledím- žlábkem,
S&W M60 3"palcové modely nové a současné produkce mají stavitelné hledí, ty lepší navíc tritiovou mušku,sundavat stavitelné hledí, mne skutečně ještě nenapadlo- mimo otázky proč ?, pak hlavně :mrgreen: ona aftermarket náhrada ?za co ?, nějak na SW revolver u násnejsou miřidla í dostupná/mohu se mýlit :?: -individuální dovoz z us problematický ,ale prosím určitě to jde sundat :mrgreen: ,jistě některé modely SW mají customized-" lecos "pro Us velkodistributory typu Cabelas,Talon s atd....
Další zkušební dotaz :mrgreen: ,který by asi měl přijít ,ano válec ,je pro větší čištění demontovatelný z rámu- po odšroubování jednoho šroubečku na boční desce-toho prvního ,doporučuji si sehnat náhradní šroubeček, protože častějším povolováním se žvejkne při špatném šroubováku a nedotažením může upadnout na střelnici a ztratit se,...
a co ,se stane, když upadne šroubeček všichni víme .... :mrgreen:




Ad S&W 360PD 2" v 357Mag... nevím ,co očekáváte od 335g lehkého revolveru scandium rám, titan válec- za 25.tis Kč, pokud komfortní nošení, tak to je velké ale jediné ANO...- dokud nemusíte vystřelit-nosí se to samo ,i jeden zapomene, že to má na opasku :mrgreen: , vystřelte si z toho 2 válce =10ran 357Mag a budete vědět ,zač je toho loket,hlavně zač je toho zápěstí- a to jsem trener tenisu s kovářským zápěstím ve váhové kategorii dnes přes cent :lol: ...,mimo toho,že 2 palec nevyužije výkonový potencial střeliva ráže 357Mag a ještě k tomu je tam tuším omezení střeliva -,tak jediné co z toho lítá rychlejc ,než 38Sp je ohlušující plamenomet, unikající agresivní splodiny mezi válcem a hlavní dokážou při obouručném držení spálit a se zápěstím se rozhodněte jestli následně do bývalého Vúpchr Vysoké nad Jizerou,nebo na plastiku na FN Vinohrady ....Na střelbu čistě 38Sp.jsou určitě vhodnější lepší a levnější 2"palce , zbraň má být při střelbě zvladatelná, střelba by neměla být bolestivá ale pohodová,tzn potřeba je určitá hmotnost zbraně ,která působí "zjednodušeně" zklidňujícím momentem proti "kopanci" .
Ale kdo chce kam....je to Váš boj v každém případě ,ocel je ocel :mrgreen:
Garf

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#22 » úte 4. čer 2013, 18:11

Chlapi nedělejte ze mě blba ;) sem sice ženská, ale ne uplně blbá. Ten revolver bude dárek od mého otce - je velmi zvláštní. Chce abych měla revolver bez hledí. Já hledí chci. Nechci mu lhát, protože není úplně blbej. Tak jsem mu řekla, že když mi bude hledí vadit, tak si ho sundám.
Proto takový zvláštní dotaz, nebudu každý den ten revolver rozšroubovávat atd. ;)



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#23 » úte 4. čer 2013, 19:50

sided píše:Ta 360tka nemá ani 35 deka, ve spojení s ani ne 2" laufem, maličkým heftem a plnotučnou .357 to bude rána jako když kopne kůn. Doporučuju si někde zkusit předem protože je to o moc nepříjemější než třeba .44magnum z dospělýho revolveru.

A co se týká záměny střeliva tak se o tom píše třeba tady: viewtopic.php?f=20&t=3216


dík za odkaz, je to jasné, použít se dají i slabší .38....

Původně jsem chtěl 360 M&P s kovovým válcem, ale nejsou a nebudou... Tudíž 360 PD je jediná volba když chci aby to moc nehmotnilo...
Mám to jen a výhradně na nošení, takže tam asi stejně budu dávat .357 bo to má v případě potřeby větší efekt. No a těch pár trénikových ran při své fyzické konstalaci snad zvládnu...

Jinak na střelbu pro radost bude tento krasavec http://www.banzai.cz/tl_files/51_sigsau ... vni_03.jpg

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1701
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » úte 4. čer 2013, 22:46

Teda určo se z tebe nesnažíme dělat "blbku":))
Tak jinak, sundat půjde, ale bez něj to je naprd..Páč ty co stavitelný hledí nemají naopak mají onen žlábek co nahrazuje stavitelný hladí pro pudovou nebo chcešli obrannou střelbu :) Po sundání stavitelnýho hledí tam vznikne jen pro míření nepoužitelný "nic" ( plochá drážka s dvěma dírama pro šroubky M3 tuším a hnusný ostrý hrany) Takže se to chce rozhodnout předem jestli stačí žlábek co nikdy nikde překážet nebude (tasení, nošení) či raději lepší mířidla který umí škubat kapsy a maličko někdy zavazet,ale daleko líp se s nima střílí mířená.

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#25 » stř 5. čer 2013, 08:17

Já ty mířidla chci, nechám si je tam. A jestli otec věří tomu, že na míření stačí muška - bez nějakého žlábku atd. tak prosím ;)

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#26 » sob 23. lis 2013, 17:51

Ahoj studentko :) Tak co, už je SW doma? A jaký model jsi nakonec zvolila?

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#27 » sob 23. lis 2013, 23:29

Ahoj, tak SW model 60 :-) 3´´ zatím výbornej - max spokojenost :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host