Revolvery Taurus

Krátké vícehlavňové zbraně


Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#106 » úte 21. lis 2023, 17:53

Já mám ten nový model. Grip je z jednoho kusu a drží ho svinutý pružný kolík. Na taurus fóru spousta lidí psala, že to vzdali a nebo že něco nepřežilo.



v.k.
Příspěvky: 261

Příspěvek#107 » stř 22. lis 2023, 13:06

Jarda89> aha, tak to netrap, kdyz to funguje, tam stejnak moc nevykoukas :)



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#108 » stř 22. lis 2023, 15:13

Však nebudu :) chtěl jsem jenom srovnat hloubku kolíku a to se povedlo. Mastným štětečkem akorát objedu za okrajem gripu a jinak nic.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#109 » stř 22. lis 2023, 18:05

Když už musíš, tak to masti silikoňákem



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#110 » čtv 23. lis 2023, 17:26

Dík za radu, nějaký se mi tady válí. Teď jsem to máznul myslím guncerem.



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#111 » pon 27. lis 2023, 21:45

První krabičku přežil, lehce se povolil přední šroubek, který drží válec, jinak vše v pořádku (co jsem nakoukl pod grip, tak na těch menších je vidět nějaký zajišťovač). Až jsem přišel na to, jak to vzít správně do ruky, tak se ukázal i docela přesný :)



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#112 » čtv 16. kvě 2024, 14:52

Dlouho jsem přemýšlel, že ho prodám, protože ten měkký grip byl prostě naprd. Malý, lepivý, divný úchop, sundat ho na čištění bylo o ruce... Tak jsem přemýšlel, čím ho nahradit. První varianta byla Pachmayr Renegade - bohužel nesehnatelné. Thajské dřevo z Ebay u mě nevzbuzuje moc důvěry. U Hogue monogrip mi vadí holý záda (trpím utkvělou představou, že zbraň je hřebík a okamžitě při kontaktu s kůží zrezne :) ). Tak jsem pořídil VZ Grips. Úchop paráda. Texturu mají příjemnou. Mám G10 střenky na noži a tam jsou jak šmirgl. Za ty prachy by mohli sedět o fous líp ale to by šlo poladit. Gumáky taky měli mezeru u kohoutu a spouště a malá spára na spodku pomáhá sundání. Ještě musím vybrat lepší pouzdro, protože Dasta není ideální..
Kydex ani kůži nechci, tak vezmu asi nějaký Falco. https://rajce.net/album/OWRuBytPHNZZjML8



Jarda89
Příspěvky: 362

Příspěvek#113 » sob 18. kvě 2024, 22:49

Tak jeden dnešní poznatek k úchopu. Při střelbě lučík tlačí na kloub prostředníčku (při sušení jsem to ani nepostřehl), není to ale nic hrozného. Stejné to bylo na Alfě ale tam to bylo kvůli ráži nepříjemné. Je to kvůli jinému tvaru gripu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti