Android aplikace pro trénink testových otázek

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#16 » úte 29. led 2013, 18:27

Tak nic.
Jsem rád, že existuje Android, ale v žádném případě se nechci podrobovat dalšímu molochu, tentokráte Google.

BTW: jde to, musel by jsi mi, nebo podobným lidem dodávat soft včetně aktualizací sám, předpokládám, že majitel jsi Ty.
Jinak ta jde nahrát i neplacená verze, akorát musíš souhlasit s reklamou atd., programů tohoto modelu je tam fůra.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#17 » úte 29. led 2013, 19:20

KITTbx píše:Tak nic.
BTW: jde to, musel by jsi mi, nebo podobným lidem dodávat soft včetně aktualizací sám, předpokládám, že majitel jsi Ty.


Jen na vysvětlenou. Znám iTunes AppStore, ale předpokládám že v Android Marketu to bude hodně podobné. Aplikace, aby běžela (mluvím o rovném (nekreknutém) OS (Android, iOS)) musí být pomocí podpisu spárovaná s konkrétním zařízením. Proto nelze nahrát jen tak jakoukoliv palikaci, byť vlastní, do zařízení. Apple toto řeší developerskou licencí, v jejímž rámci může vývojář definovat až 100 zařízení do nichž lze aplikaci "zdarma" nahrát.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#18 » úte 29. led 2013, 19:41

Ale jo, to je celkem jasné.
Ovšem předpokládám, že je tvůrcem i majitelem, což znamená, že si aplikaci tvoří jak potřebuje = přeci ji vytvořil.
Nemusí se to vůbec párovat s ničím, proč?
Android je svobodný OS, zde je klidně možné udělat ROOT. (neřešme zde záruky a podobně)
Nahryzané jablko je kapitola sama pro sebe.

Ale, já nevím jak je udělaná, zda s pomocí molochu G, nebo jak...
Neřešme to, pro mne je nepřijatelné něco takto platit a registrovat se, pokud za tu aplikaci nelze zaplatit jinak, je pro mne nezajímavá, ne ve své podstatě, ale touto možností.
Další řešení je již zmíněná oreklamovaná, případně ořezaná verze.



Widowmaker
Příspěvky: 4

Příspěvek#19 » úte 29. led 2013, 23:51

Ahoj Marku,

dosud jsem se na vašich stránkách nijak aktivně neprojevil a myslím, že je na čase to změnit. :-) Řadu týdnů čerpám z vašeho webu vědomosti nezbytné pro získání ZP a dlužím Tobě a celému týmu velký dík za poskytnuté informace, jejich dostupnost a ucelenost. 5.2. mám zkoušku odborné způsobilosti a věřím, že poté už zanedlouho rozšířím vaše řady.

Androidí aplikace je dalším sympatickým počinem a nepochybuji o jejím úspěchu.

Dobrá práce, jen tak dál!

Pavel



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#20 » stř 30. led 2013, 00:42

KITTbx píše:Ale to vím a mám, jenže já nechci nic takového dělat, mám sice embosovanou, ale nemám tyto platby povolené a prostě nechci...
Lepší řešení je poslat MarKovi prachy a on mi soubor, hodnocení dát mohu.

Jestli je, nebo neni embosovana, prave v elektronickem platebnim styku nehraje az zase takovou roli. Ale to urcite take vis, takze se rovnou omlouvam. Nechces, protoze ... nechces. OK, uzivej pocitu sucha a bezpeci.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#21 » stř 30. led 2013, 09:23

Možná jsem jen něco přehlédl, ale je tam možnost vyhledávání v sekci legislativa?

Pro někoho, kdo již ZP má, je pravděpodobně tou nejužitečnější funkcí vyhledávání v zákonech. Např. potřebuješ se podívat, jak je to přesně s lasery, jak je formulováno držení, apod. Možná bys v budoucnu mohl udělat i záložky a předvyplnit je odkazy na tato typická flame témata. Třeba by jich potom na fórech o pár ubylo. :) Jinak to vypadá opravdu hezky, díky.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » stř 30. led 2013, 10:39

nico: Vyhledávání tam není, je možnost přejít na paragraf:
Obrázek

Ale fulltextové hledání není špatný nápad. Nevím, jestli to lze snadno provést, zkusím zjistit.



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#23 » stř 30. led 2013, 17:24

Přesně tak, myslel jsem fulltext v rámci konkrétního zákona nebo možná i napříč všemi. Jít by to snad mělo bez přehnaných obtíží. Kdybys třeba potřeboval nějaký hint, pracuje pro mě schopný Android programátor.

Jinak asi každý, včetně mě, ocení, že aplikace nevyžaduje žádná přehnaná práva. Ona vlastně aktuálně snad nevyžaduje vůbec žádná práva. :) Domu jsme si pořídili dvě instalace a rád ji doporučím kamarádům.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » stř 30. led 2013, 17:37

Jen jedno, vibrace - když by si někdo chtěl v nastavení zapnout masáž ruky při špatné odpovědi :D



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#25 » stř 30. led 2013, 20:45

LOL! Ja si rikal, k cemu to v tech preferencich je. :) Nemel jsem to cas zkoumat, jen jsem do nich nakoukl a zahledl to tam, kdyz jsem cekal v aute. No, tak dokud se nedelaji mobily s integrovanym paralyzerem ... :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#26 » úte 5. úno 2013, 19:46

V nové verzi 1.1.2 přidány zejména funkce:
- možnost vybrat ve výpisu a tréninku otázek okruh otázek dle zákona či vyhlášky (podobně jako zde na webu),
- fulltextové vyhledávání v zákonech.

Případné chyby prosím hlásit ;)



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#27 » úte 5. úno 2013, 23:53

Je to dva dny, co by se mi bylo na vyrocni schuzi vyhledavani hodilo. Tak jsem si to na tom pripade ted zkusil nanecisto. Asi za 10 sekund jsem nasel relevantni udaje. Parada, diky.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » stř 6. úno 2013, 10:54

Včera večer jsem si zkoušel test na nečisto a docela mi vadí že se dole objevuje pořád lišta (odevzdat) protože když chci odpovědět na otázku tak musím kliknout 2x poprvé nejdřív zmizí lišta a po druhé se teprve označí odpověď.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#29 » stř 6. úno 2013, 15:34

Buď ti nerozumím, nebo je to jiné chování než vidím na svých přístrojích a emulátorech já.
Můžeš mi, prosím, říct verzi operačního systému a model tvého mobilního zařízení? Abych si to mohl nasimulovat.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » čtv 7. úno 2013, 10:17

Sony Ericsson MK 16i verze Android 2.3.7 verze jádra 2.6.32.9-perf rootnutý
No dělá to to že když si dáš test na nečisto odpovíš na první otázku tak už u druhé otázky se dole na displeji objeví široká lišta s nápisem odevzdat a když chceš odpovědět na otázku tak musíš nejdřív jedním dotekem displeje zavřít tu lištu a pak druhým dotekem teprve odpovíš je to vopruz :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti