Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru
Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3755

Příspěvek#271 » čtv 2. říj 2014, 00:46

Gratulujeme , a vítej mezi postiženými ;)

Uživatelský avatar
Liberty
Příspěvky: 40

Příspěvek#272 » čtv 2. říj 2014, 08:36

taky díky, je tady snad všecko co střelec potřebuje :))



Estetik
Příspěvky: 8

Příspěvek#273 » čtv 9. říj 2014, 16:49

Dobrý den. Dneska jsem v Brně v Awiwu, díky vašim stránkám, úspěšně složil zkoušky.
Děláte záslužnou práci. Jen tak dál, díky. ;)



michal3245r
Příspěvky: 43

Příspěvek#274 » pát 10. říj 2014, 20:19

Tak i já se připojuji s velkým díky za to, co děláte. Stránky jsou perfektní a pro přípravu ke zkoušce odborné způsobilosti jsou podle mě nenahraditelné. Kdyby byla možnost nějak přispět (zasponzorovat nebo si třeba koupit "reklamní" tričko), rád to udělám.
Ještě jednou moc díky!
Michal



Tamik
Příspěvky: 4

Příspěvek#275 » stř 15. říj 2014, 15:57

Ahoj,
chtěla bych se připojit k ostatním a moc vám poděkovat za stránky i fórum, díky kterým jsem dnes úspěšně složila zkoušku... :) Nebýt informací na webu, úžasné aplikace (ta mi usnadnila učení na test asi nejvíc) a fóra se spoustou rad od vás všech, bylo by to podstatně náročnější. Přátelská atmosféra tohohle fóra je k nezaplacení, na spoustě jiných fór (s různou tematikou) je člověk co má hloupý dotaz nejdřív ukamenován a odpověď se občas ani nedozví...To tady nehrozí :) Jste super :thumbup:

Díky moc a jen tak dál.... :)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#276 » stř 15. říj 2014, 18:00

Gratulujeme všem, vítáme vás mezi střelci a případně i na fóru. A těšíme se na vás třeba na srazu příští rok ;)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#277 » čtv 23. říj 2014, 16:19

Jako svůj první příspěvek bych rád poděkoval autorům tohoto webu. Podklady, formuláře a hlavně testy zkušebních otázek jsou opravdu velkou pomocí.
Takže velké díky. Pokud je tu nějaké darovací tlačítko nebo tak něco rád přispěju na chod tohoto webu, protože předpokládám že to někdo děláte ve svém volném čase z nadšení k tématu.



Xtonyk
Příspěvky: 1

Příspěvek#278 » pon 3. lis 2014, 22:19

Díky tvůrcům těchto stránek! Moc pomohly a ZP je doma!! Thx a lot! :D



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#279 » úte 4. lis 2014, 12:28

Gratulujeme :clap:



Geo89
Příspěvky: 35

Příspěvek#280 » sob 14. bře 2015, 16:32

Zdravím,
připojuji se k ostatním a říkám jedno velké DÍKY autorům a všem , kteří se podílejí na chodu stránek.
Při přípravě na ZP jsou nenahraditelné, překvapilo mi i doporučení PČR při podání přihlášky ("kde se učit víte ? - zbranekvalitne.cz, tam je všechno" )
Hlavně díky webu byl test při zkoušce bez problémů.
Mám iPhone a přemýšlel jsem i o koupi aplikace (zbrojní průkaz) , ale jelikož stránky fungujou absolutně bez problémů i z mobilu, tak je to asi zbytečnost...
Takže ještě jednou díky !



lovec69
Příspěvky: 2

Příspěvek#281 » pon 23. bře 2015, 19:53

zdravim všechny:-)díky za tyhle stránky smažil sem tu otázky za zbroják cca měsíc:-)dnes jsem složil zkoušky,otázky a testy tady super:-)díky



Lucas96
Příspěvky: 58

Příspěvek#282 » sob 9. kvě 2015, 09:11

Chci poděkovat tvůrcům těchto stránek, testy jsem zvládl díky vám a i jako nováček jsem tu našel spoustu zajimavých věcí...Děkuji

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#283 » ned 10. kvě 2015, 08:48

Gratulace! :)



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#284 » čtv 14. kvě 2015, 12:24

Velké poděkování tvůrcům těchto stránek. Dnes jsem díky Vám úspěšně absolvoval zkoušky v Odrách. Na přípravu pro testy jsou materiály dostupné na těchto stránkách plně dostačující, plus appka pro android a více jsem opravdu nepotřeboval.

Uživatelský avatar
perito
Příspěvky: 3

Příspěvek#285 » pát 26. čer 2015, 19:42

Velmi děkuji všem, kdo se podílejí na tvorbě tohoto webu. Bez vás by dnešní test zkoušky OZ nemusel (a asi ani nedopadl) dobře! Otázky a pak zejména test nanečisto jsou perfektní a bez toho všeho by se dnes nezadařilo, ještě jednou děkuji.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host