Jaké zbraně pro IPSC

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2315

Příspěvek#76 » pon 5. úno 2024, 11:43

No, individuální je tedy i to ostatní, ale na závodech já beru jako bonus, že slyším, co mi kdo říká.

Ale na tom, že nemusí hned koupit nějaký IPSC speciál se shodneme :-)

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1200

Příspěvek#77 » pon 5. úno 2024, 15:46

No, závodní sjezdovky si taky nepořizuješ na první dovču na horách.



Bakli
Příspěvky: 2

Příspěvek#78 » pon 18. bře 2024, 12:59

Ahoj, je možné použít na IPSC - Divize PRODUCTION OPTICS - AREX Delta Gen. 2 X TACTICAL ?

předem díky

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1200

Příspěvek#79 » pon 18. bře 2024, 14:36

Only handguns listed as approved in the Production Division List on the IPSC website.......
https://www.ipsc.org/production-division-list/
aneb UTFG



Bakli
Příspěvky: 2

Příspěvek#80 » pon 18. bře 2024, 14:43

Na seznam jsem koukal, ale aktualizace je tam 2022-10-18 a nejsem si jistý jestli ta verze tactical není novější.
Klasická Delta M Gen 2 v seznamu je.
X se liší pouze velikostí pažbičky, velikost jako u fullsize
Tactical má delší hlaveň se závitem na tlumič a větší vyhazovák.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1705
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#81 » úte 19. bře 2024, 11:46

To je úplně fuk v jakých detailech se liší.. Není v seznamu, není IPSC PRD legal. Na klubovce Tě s tím nikdo prudit nebude....Ale ..



MiraP
Příspěvky: 4

Příspěvek#82 » pon 17. čer 2024, 23:17

Můžu střílet s CZ P-09 v divizi standard? Na závodě mě automaticky šoupli do divize Production a požadovali spuštěný kohout a první ránu přes DA. V případě divize standard bych mohl střílet s touto DA/SA zbraní s pojistkou a nataženým kohoutem. Zbraň splňuje rozměry divize standard. Je něco, co mě v divizi standard omezuje? Proč se všichni cpou do divize Production?



monk
Příspěvky: 205

Příspěvek#83 » úte 18. čer 2024, 05:55

Abys mel vetsi sanci (nemusis mit zasobniky na 19/20 ran, spoust v prd ma omezeni, ve std nema atd), ale muzes střílet s prd zbrani v std. Muzes strilet vzdicky ty vyzsi divize se zbrani z nizsi.



Rys
Příspěvky: 66

Příspěvek#84 » úte 18. čer 2024, 06:12

MiraP píše:Můžu střílet s CZ P-09 v divizi standard?.... Proč se všichni cpou do divize Production?


Divizi určuje zbraň. Do STD můžeš. A první ránu v DA v PRD vyžadují pravidla. Rozhodčí jen kontroluje.



RedAce
Příspěvky: 50

Příspěvek#85 » úte 18. čer 2024, 14:30

MiraP píše:Můžu střílet s CZ P-09 v divizi standard? Na závodě mě automaticky šoupli do divize Production a požadovali spuštěný kohout a první ránu přes DA. V případě divize standard bych mohl střílet s touto DA/SA zbraní s pojistkou a nataženým kohoutem. Zbraň splňuje rozměry divize standard. Je něco, co mě v divizi standard omezuje? Proč se všichni cpou do divize Production?


Předpokládám, že to bylo dobře myšlené jako posun do "nižší" divize. PRD má striktnější pravidla a průměrné výkony jsou tak o něco horší než v STD - tam má většina lidí závodní speciál, odladěnou spoušť, magwell, větší kapacitu zásobníku atd. Pokud se vejdeš do PRD, obvykle tam dosáhneš lepších výsledků, než se stejnou zbraní v STD. Navíc když začínáš, bývá v té divizi větší zastoupení klasických hobíků, kteří si to jdou prostě jen picnout se zbraní, kterou doma normálně mají a se kterými se můžeš reálně srovnávat. Naopak v STD (a OPEN) se koncentruje většina závodníků s ambicemi na první příčky.



koudak
Příspěvky: 331

Příspěvek#86 » úte 18. čer 2024, 15:26

MiraP píše:Můžu střílet s CZ P-09 v divizi standard? Na závodě mě automaticky šoupli do divize Production a požadovali spuštěný kohout a první ránu přes DA. V případě divize standard bych mohl střílet s touto DA/SA zbraní s pojistkou a nataženým kohoutem. Zbraň splňuje rozměry divize standard. Je něco, co mě v divizi standard omezuje? Proč se všichni cpou do divize Production?


PRD ma omezeni na 15 ran v zasobniku. Pokud si napaskujes maximum co P-09 umi, tak te rozhodci do PRD posunout nesmi ani kdyby chteli sebevic.



MRBLUE
Příspěvky: 944

Příspěvek#87 » úte 18. čer 2024, 20:12

Treba si aj zmerat ci sa P-09 zmesti do krabiceň



Rys
Příspěvky: 66

Příspěvek#88 » úte 18. čer 2024, 20:35

koudak píše:PRD ma omezeni na 15 ran v zasobniku. Pokud si napaskujes maximum co P-09 umi, tak te rozhodci do PRD posunout nesmi ani kdyby chteli sebevic.


Taky může lehce skončit v Open.



koudak
Příspěvky: 331

Příspěvek#89 » úte 18. čer 2024, 21:54

Podle handgunhero.com kdyz si srovnam P-09 a Shadow 2 tak P-09 je mensi, takze podle me se do krabice vejde.



Zulda
Příspěvky: 214

Příspěvek#90 » stř 19. čer 2024, 07:52

Tady je seznam schválených do Productionu, P-09 tam je: https://www.ipsc.org/production-division-list/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti