Uložení zbraně(í) a střeliva u -ozbrojených složek-



Betty
Příspěvky: 2

Příspěvek#1 » úte 16. pro 2014, 17:58

Zdravím vážení, chci se zeptat, jestli je možné zbraň(ě) a střelivo uložit třeba u PČR nebo Městské policie?

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#2 » úte 16. pro 2014, 19:44

Tady už se to řešilo, ale nevyřešilo: http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=70&t=2067&start=30
Já jsem zkusil i poslat mailem dotaz na služebnu, kde by se mi to bylo bývalo i hodilo. Bohužel, ve své úžasnosti, ani neodpověděli.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 17. pro 2014, 15:19

Důležitý rozdíl asi bude, na jak dlouho a z jakého důvodu. Či jestli to má být jen náhrada domácího uložení s občasným vypůjčováním (v takovém případě Policie zcela jistě odkáže na podnikatele s licencí v tomto oboru, kteří úschovu nabízí za odpovídající poplatek).

Uživatelský avatar
LRRTM1
Příspěvky: 175

Příspěvek#4 » stř 17. pro 2014, 15:30

No třeba mě by se líbilo, kdybych si mohl odložit hromovou hůl řekněme na tři hodiny, pokud někde v příhraničí, během dovolený, opustím ČR. A kupříkladu na železnorudsku puškař není.



Betty
Příspěvky: 2

Příspěvek#5 » stř 17. pro 2014, 17:42

Důvod je prostý: S největší pravděpodobností nebudu moct mít nějaký ten trezor doma ;) Tak budu muset najít jiné "skladiště" :D
Ale zatím je to "hudba budoucnosti" než si udělám ZP a vše kolem toho. Ale chci to spáchat během příštího roku :)



Milanos
Příspěvky: 73

Příspěvek#6 » pát 19. pro 2014, 08:51

Betty: to mi neříkej že se ti doma nevejde něco takového na krátkou? http://trezory.heureka.cz/wico-at-1/
A co když tu zbraň budeš potřebovat zrovna doma?
No každopádně se taky doporučuji podívat na úřední dny a hodiny na svém příslušném oddělení zbraní taky tam nejsou pořád třeba u nás je to pondělí a středa 8-17h.
A pochybuji že ti to dlouhodobě uloží na nějaké klasické služebně.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host