POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE

Kdy?
sobota 29. ledna 2022
V kolik?
od 14:00 do 22:00
střelnice GunCenter
Areál TOMA a.s.,
budova 12
Otrokovice - Baťov

Komentáře

PaF
Tak ať máme obě válcové divize, přijedu s MRe. Doufám, že někdo necukne ;) .

Avatar
cmk
Chlapi, sakra... Je mi to líto, ale na základě pravidla III.17 bod 5 "Kapacita závodu garantovaná organizátorem musí být minimálně 40 střelců. Skutečná účast může být nižší, avšak pro uznání závodu jako pohárového jej musí dokončit nejméně 20 střelců alespoň v jedné divizi" - Klubový závod.

PaF
njn, stačí nepřepsat jednu MPi do velké... a hned je smolík na cestě ;) .

Nevadí, hezky jsme si zastříleli, nakonec ani ta kyselica nebyla zklamáním!
A hlavně je fajn, že jsme to vůbec mohli absolvovat v téhle pitomé době!

Avatar
Hungry
njn, stačí nedělat žádnou další kategorii jako OPT, vymýtit Covida .... zrušit hloupá pravidla, která pošlou super závod s celkovým počtem 35 střelců a otevřených všech! kategorií do klubovky.... a našlo by se hromada dalších způsobů.
Tak snad není "Pohár" jediný důvod účasti žádného střelce a my se budeme příště více snažit si to hlídat a na nástupu to zahlásit a vybídnout ochotné k přestupu do kategorie, kde třeba... :roll:
Také nás to mrzí...

Avatar
cmk
Kluci, znáte mě dost na to, abyste věděli, že zrovna já nejsem ten, kdo by jakkoliv měl potřebu závody v Otrokovicích "zařezávat". Tudíž chápete, že to poslední, co bych z toho postupu měl, je radost.
Řešením je vydat "pokyn ředitele", že s ohledem na posranou dobu nebude určité pravidlo vymáháno stejně, jako před rokem nemusely být briefingy, když se lidi točili po 10ti na střelnici aúpd... Ale to by muselo být předem.

Kdo chce vědět, proč nemůžu udělat "krok bokem od dodržování jasně psaných věcí", nechť si přečte diskuzi začínající tímto příspěvkem: viewtopic.php?f=8&t=13636#p267127
Já to tedy nemůžu udělat i bez té diskuze. Ale..

Věřím, že jak si střelci nebo organizátor hlídají 3+ lidí do maých divizí, tak si pohlídají i 20+ do té největší.