Napsali o nás

Klasickou otázkou bývá: "Můžu se spolehnout na to, že tu opravdu najdu vše, co k získání zbrojního průkazu potřebuji?"

My si myslíme, že ano, a děláme pro to vše, co je v našich silách! A co o tomto webu říkají ti, kteří se na zbrojní průkaz připravovali u nás?

Chci poděkovat tvůrcům těchto stránek, jsou bezkonkurenční a velmi významně mi pomohly k získání ZP. Tento pátek jsem úspěšně složil zkoušku: 1 chybička v testu, střelba a rozborka bez chyby. Deset dní před zkouškami sem si denně udělal 10 až 15 testů, před tím jsem asi třikrát přečetl zákon, no a mám to. Takže díky!

amigo_hou

Rád bych tímto poděkoval tomuto webu, na kterém jsem visel 14 dní v tahu a louskal testové otázky a v neposlední řadě zde našel i všechny potřebné informace. Zbrojní průkaz mám už v kapse, test jsem napsal na plný počet bodů a praktickou jsem složil na střelnici v Třešti u velmi přísného komisaře bez chybičky. Ještě jednou děkuji

Petr z Jihlavy

Děkuji za tyto stránky, průkaz jsem získal jenom díky materiálům z těchto stránek, což je pro mě jasný důkaz, že fungují jak mají :-) Z ničeho jiného jsem se neučil a prošel jsem.

Zbyněk, Ústí n. L.

Toto je kvalitní web. Přehledný aktuální se všemi informacemi, které jsou potřeba k získání ZP. Nepotřeboval jsem žádné tištěné informace nebo knihy. Otázky jsem nahrál do telefonu a měl jsem je všude pri sobě. Test jsem udělal bez chyby za 9 minut. Jen tak dál Díky.

Roman

Trénink testových otázek je opravdu perfektně zpracován, neměnit! Nic na něm nechybí. V kombinaci s občasnou Zkouškou nanečisto je to prostě pohodová příprava.

Smrtihlav

Tímto chci poděkovat i za mé dva bratry. Díky těmto stránkám jsme všichni tři úspěšně složili zkoušku z odborné způsobilosti a v testech na plný počet, tj. 79 bodů. Vřele doporučuji každému, kdo dělá zbroják, učit se na ZbraněKvalitně.cz. Díky

Mach3D

Chtěl bych tímto poděkovat tvůrcům těchto stránek za jejich užitečný a kvalitní výtvor, který pomohl určitě nejen mně k úspěšnému absolvování zkoušky OZ. Tak kvalitně napsaný tématický web jsem snad ještě neviděl, ještě jednou děkuji.

Tom, Šlapanice

Veliké poděkování za tento web - minulý týden jsem díky elektronické výuce bez zaváhání udělal ZP bez použití učebnice ;) dííííkec

rydvik, Praha

Dovolte mi vyjádřiti obrovský dík tvůrcům stránek, neb jsem dnes díky jim složil zkoušku odborné způsobilosti. A měl jsem na naučení se těch 488 otázek skutečně jen 10 dní. Ale zvládnul jsem to všechno i v takto šibeničním termínu a to hlavně díky tomuto serveru a tak DÍKY MOC...

Raskenius

Výtečný web, bez něj bych byl při přípravě na zbroják ztracen.

Krutej Bídák

Konečně můžu nějaký web pochválit, včera úspěšně složený testy díky Vám. Všem, kteří se chtějí připravovat na zkoušky, vřele doporučuju, díky :o)

Vaclav Krieger

Nejlepší český web pro přípravu ke zkouškám odborné způsobilosti.

Michal Ott

Tak jsem si konečně taky udělal zbrojní průkaz a musím říct že to bylo především díky Vaším stránkám ze kterých se mi perfektně učilo, takže díky moc! Určitě budu všem tuhle stránku vřele doporučovat, dík!

Marek Malafa

Musím pochválit perfektní animace a doprovodné texty v oddílu Nauka o zbraních, opravdu dobrá práce.

Michal Ott

Rád bych poděkoval tvůrcům stránek ZbraněKvalitně, jelikož kvalitní opravdu jsou. Díky vašim stránkám jsem byl během krátké chvíle skvěle připraven a testy úspěšně splnil na plný počet bodů.

VK, Praha-východ

Rád bych poděkoval autorům webových stránek ZbraněKvalitně, perfektní nezkreslené informace, vše na jednom místě prostě paráda. Děkuji moc.

Pavel Rada

(Některé citáty byly stylisticky upraveny, originální znění si můžete prohlédnout na příslušných odkazech.)